info
عکس پارک شهرداری
category

پارک شهرداری محله حمزه آباد، تهران

پارک
4.0
1 رای

درباره‌ی پارک شهرداری

پارک شهرداری (پارک) در محله حمزه آباد ری و بلوار شهید رجایی، شهدای شهرداری، ورزشگاه واقع شده است. این بوستان یکی از چهارده بوستان در محله حمزه آباد ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دادگستری شهر ری، اداره مالیات شهرری، دبستان پسرانه 15 خرداد، آتلیه عکس رسپینا و ایستگاه اتوبوس شهرداری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این بوستان به ایستگاه مترو شهر ری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان پارک شهرداری تهران

بوستان پارک شهرداری تهران در شهر تهران محله حمزه آباد قرار دارد. اگر به دنبال آدرس دقیق این پارک هستید، به استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، شهدای شهرداری، ورزشگاه بروید. بوستان پارک شهرداری تهران از پرطرفدارترین مکان‌های تفریحی واقع در محله حمزه آباد است. از میان فست فودها و رستوران‌های خوبی که در اطراف این پارک هستند، می‌توانیم به رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن، اغذیه نشاط - شعبه مرکزی و رستوران نایب ساعیاشاره کنیم. مراکز تفریحی دیگری هم در محدوده بوستان پارک شهرداری تهران قرار دارند که می‌توان از میان آن‌ها به برج میلاد، برج میدان آزادی و پل طبیعت تهران اشاره کرد.

چطور به بوستان پارک شهرداری تهران برویم؟

برای رفتن به این پارک می‌توانید در جهت کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس آوینی نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بوستان پارک شهرداری تهران است. اگر قصد دارید از مترو استفاده کنید، خوب است بدانید که ایستگاه مترو شهر ری در نزدیکی این پارک قرار دارد. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این پارک به شما کمک می‌کند. شما می‌توانید اطلاعات خوب دیگری را هم در نقشه نشان ببینید. اطلاعاتی مانند لوکیشن دقیق بوستان پارک شهرداری تهران روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را می‌توانید روی نشان ببینید.

تصاویری که در ادامه می‌بینید، مربوط به این پارک است. آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان پارک شهرداری تهران را هم در ادامه می‌توانید ببینید و به‌راحتی به این مکان بروید. فراموش نکنید اگر به این پارک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را در قسمت کامنت بنویسید.

سایر پارک‌های که در محدوده پارک شهرداری واقع شده‌اند:

 • بوستان
  رجایی، امامزاده ابوالحسن
 • پارک تدین
  سلمان فارسی غربی
 • پارک گیاهان دارویی
  سلمان فارسی غربی
 • پارک یادگاری
  داسار، میثاق یکم، میثاق دوم
 • پارک ولادت
  داسار، میثاق هفتم، میثاق ششم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 16 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک شهرداری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 16 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک شهرداری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک شهرداری ندارد.
  neshan logo