info
عکس ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی
category

ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی محله پرواز، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی

ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی (ایستگاه اتوبوس) در محله پرواز تهران و خیابان کوهستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله پرواز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نانوایی سنگک کوهسار، مسجد سید الشهدا و ایستگاه اتوبوس کوهسار پنجم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی تهران

ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله پرواز پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، فیروزی، کوهستان، بین کوهپایه سوم و کوهسار دهم قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تامین اجتماعی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک مسکن
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، بین ایثار اول و ایثار دوم
 • ایستگاه اتوبوس البرز
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، بین البرز پنجم و البرزدوم
 • ایستگاه اتوبوس صدرا
  بلوار شاهنامه، عابدی، فاتحان، بلوار حق شناس، بین میدان هنر و کوی صدرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، فیروزی، کوهستان، بین کوهپایه سوم و کوهسار دهم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo