info
عکس ایستگاه اتوبوس پوریای ولی
category

ایستگاه اتوبوس پوریای ولی محله سه راه ابوذر، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پوریای ولی

ایستگاه اتوبوس پوریای ولی (ایستگاه اتوبوس) در محله سه راه ابوذر اراک و خیابان ابوذر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله سه راه ابوذر اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان قدس و همچنین سوپر سلام اراک، نوین پلاستیک، آتلیه سورن، باشگاه ورزشی حس برتر و آموزشگاه خشت اول قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پوریای ولی اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس پوریای ولی اراک، شهر اراک، محله ابوذر است. آدرس این ایستگاه اتوبوس میرزای شیرازی شمالی، ابوذر، بین ابراهیم توانچه و پوریای ولی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پوریای ولی اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

آژانس شبانه روزی تختی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پوریای ولی اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پوریای ولی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سایپا
  خیابان مشهد، بین نسترن و مهاجرانی
 • ایستگاه اتوبوس خیابان محسنی
  محسنی، بین ایمان 5 و ملاقاسم
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه داوران
  جلال آل احمد، بین تفرش و داوران
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان ساعی 2
  میرزای شیرازی جنوبی، فتح شیاکوه، بین نبوت 9 و مهدی سلطانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پوریای ولی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پوریای ولی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پوریای ولی ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، میرزای شیرازی شمالی، ابوذر، بین ابراهیم توانچه و پوریای ولی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo