عکس پمپ بنزین ولنجک
category

پمپ بنزین ولنجک (محله محمودیه، تهران)

پمپ بنزین
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، یمن، چهارم غربی

موقعیت پمپ بنزین ولنجک یکی از جایگاه‌های خوب منطقه در محله محمودیه تهران را به همراه آدرس تلفن ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پمپ بنزین ولنجک (جایگاه سوخت) در محله محمودیه تهران و خیابان چهارم غربی واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید بلوط و همچنین باغ گل کنتیا، تعمیرگاه سرویس کالا، فروشگاه حیوانات خانگی Reptile 8 kentia، فروشگاه تراریوم ویواریا و یاکس قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این جایگاه سوخت یکی از جایگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر پمپ بنزین ولنجک


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، یمن، چهارم غربی

تلفن تماس: +982122043705


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مرد آذری (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پمپ بنزین ولنجک تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

پمپ بنزین سر ولنجک پمپ بنزین ولنجک اختصاصی جایگاه پمپ سوخت

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد پمپ بنزین ولنجک

 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۷) جمعه 01 مهر ماه 1401

  بنزین سوپر داره

 • avatar
  shoomakher (شهریار سطح ۷) پنجشنبه 13 مرداد ماه 1401

  یکم جاش بده

 • avatar
  حسین (شهریار سطح ۵) پنجشنبه 06 مرداد ماه 1401

  کیفیت بنزین خوبی داره. عموما در این جایگاه بنزین میزنم

 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۸) یکشنبه 09 آبان ماه 1400

  جایگاه بزرگی هست که لاین زیاد دارد و معمولا شلوغه حتی با این تعداد لاین سرویس بهداشتی عمومی هم ندارد .نازلها قدیمی است .

 • avatar
  علی رضا (شهریار سطح ۹) سه شنبه 07 دی ماه 1400

  همیشه شلوغ-ودودیش جایِ بدیه

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پمپ بنزین ولنجک تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پمپ بنزین ولنجک تهران ندارد.