info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه ولیعصرعجل الله فرجه شریف
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه ولیعصرعجل الله فرجه شریف محله دانشگاه تهران، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه ولیعصرعجل الله فرجه شریف

ایستگاه اتوبوس چهارراه ولیعصرعجل الله فرجه شریف (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان انقلاب اسلامی، ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مدائن، موزه هنرهای معاصر فلسطین و بازار کامپیوتر رضا و همچنین تئاتر شهر، بوستان دانشجو، کافه لمیز، مرکز تبادل کتاب و خانه سخت افزار قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو تئاترشهر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه ولیعصرعجل الله فرجه شریف تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس چهارراه ولیعصرعجل الله فرجه شریف تهران، شهر تهران، محله دانشگاه تهران است. این ایستگاه اتوبوس در انقلاب اسلامی، ولیعصر قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه ولیعصرعجل الله فرجه شریف تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو تئاترشهر قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی پیک موتوری توانا قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه ولیعصرعجل الله فرجه شریف تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه ولیعصرعجل الله فرجه شریف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فلسطین
  بلوار کشاورز، بین سعید و شوریده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه ولیعصرعجل الله فرجه شریف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه ولیعصرعجل الله فرجه شریف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه ولیعصرعجل الله فرجه شریف ندارد.
  neshan logo