info
عکس تزئینات رزگل
category

تزئینات رزگل محله جهانشهر، کرج

درباره‌ی تزئینات رزگل

تزئینات رزگل (گل فروشی) در محله جهانشهر کرج و خیابان طرح ترافیک زوج و فرد کرج واقع شده است. این مکان یکی از هفت گل فروشی در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ماکت روستای کندوان و همچنین رنگ اتومبیل جاوید، خشکشویی آریا شعبه مرکزی، پارک لوتوس، فیزیوتراپی مسیرحرکت و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز قرار گرفته است.
سایر گل‌فروشی‌های که در محدوده تزئینات رزگل واقع شده‌اند:

 • گل فروشی ماهان
  بلوار نبوت، نرسیده به اردلان 5
 • گل فروشی گلبرگ
  (5.0)
  بلوار ملاصدرا
 • گل فروشی لیاتریس
  (4.0)
  آزادی
 • گل فستیوال
  (4.0)
  استقلال شمالی، بین هفتم فاز 1 و ششم فاز 1
 • باغ رز
  (5.0)
  بلوار مولانا، بین کسری و استانداری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط صفورا (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تزئینات رزگل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تزئینات رزگل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تزئینات رزگل ندارد.
  neshan logo