info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای رنگرزها
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای رنگرزها محله رنگرزها، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای رنگرزها

ایستگاه اتوبوس ابتدای رنگرزها (ایستگاه اتوبوس) در محله رنگرزها اراک و خیابان شهدا واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله رنگرزها اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قدس و پاساژ ارشاد و همچنین فروشگاه افق کوروش، داروخانه، لوازم ساختمانی حمید، فتیر پزی و نمایشگاه اتومبیل حسن مرادی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای رنگرزها اراک

ایستگاه اتوبوس ابتدای رنگرزها اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله رنگرزها قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهدا، بین جلال آل احمد و دژدار قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابتدای رنگرزها اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس امید هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابتدای رنگرزها اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای رنگرزها واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان قرآن رفت
  بزرگراه امام علی، حاتم آبادی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای لعلی
  بلوار قائم مقام فراهانی، بین مجتبی حسنی و بلوار آیت الله غفاری
 • ایستگاه اتوبوس میدان قرآن برگشت
  مشهد، نرسیده به میدان امام علی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای جهاد
  میرزای شیرازی شمالی، جهاد - زارعی، تقاطع قاضی طباطبایی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای 20 متری
  بلوار سیدالشهدا، بین توحید و حاتم آبادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای رنگرزها اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای رنگرزها در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای رنگرزها ندارد.
  neshan logo