عکس ایستگاه اتوبوس سمیه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس سمیه (محله خواجه نصیر - حقوقی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شریعتی، بین صدیق و سمیه

موقعیت ایستگاه اتوبوس سمیه در محله خواجه نصیر - حقوقی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس سمیه (ایستگاه اتوبوس) در محله خواجه نصیر - حقوقی تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله خواجه نصیر - حقوقی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آراد، موزه خوشنویسی و مرکز خرید سپنتا و همچنین بوستان طالقانی، بیمارستان پاسارگاد، پارت فوم، پیتزا تام و کلینیک تخصصی دندانپزشکی برتر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سمیه

ایستگاه اتوبوس سمیه را می‌توانید در شهر تهران، محله خواجه نصیر - حقوقی خیابان شریعتی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی، بین صدیق و سمیه قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سمیه عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو دروازه شميران در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس کومه قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سمیه مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شریعتی، بین صدیق و سمیه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سمیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هدایت
  سعدی شمالی، تلگرافخانه
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه دروازه شمیران
  ابن سینا، بین شهید صیادخدایی و استقلال
 • ایستگاه اتوبوس دروازه شمیران
  ابن سینا، بین استقلال و جلایی پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سمیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سمیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سمیه ندارد.
  neshan logo