info
عکس ایستگاه اتوبوس سمیه
category

ایستگاه اتوبوس سمیه محله خواجه نصیر - حقوقی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سمیه

ایستگاه اتوبوس سمیه (ایستگاه اتوبوس) در محله خواجه نصیر - حقوقی تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله خواجه نصیر - حقوقی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سوفیا پارک، بیمارستان آراد، موزه خوشنویسی و پاساژ مهران و همچنین پیتزا تام، اداره کل آموزش فنی و حرفهای استان تهران، کترینگ فاطمی، بیمارستان پاسارگاد و سرویس بهداشتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سمیه تهران

ایستگاه اتوبوس سمیه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله خواجه نصیر - حقوقی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی، بین صدیق و سمیه قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سمیه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو طالقانی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس سعدی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سمیه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سمیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هدایت
  سعدی شمالی، تلگرافخانه
 • ایستگاه اتوبوس دروازه شمیران
  بهارستان، بین استقلال و جلایی پور
 • ایستگاه اتوبوس سپاه
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، پادگان ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سمیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سمیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سمیه ندارد.
  neshan logo