info
عکس میوه شیرمحمدی
category

میوه شیرمحمدی محله زنگی، یزد

میوه و سبزی فروشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی میوه شیرمحمدی

میوه شیرمحمدی (میوه و سبزی فروشی) در محله زنگی یزد و خیابان مرز محله واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو میوه و سبزی فروشی در محله زنگی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان سیدالشهدا و همچنین کلینیک شنوایی سیدالشهدا، خانه مسافر زمان زاده، تزئینات اتومبیل استار، مسجد اباالفضل و عکاسی مسعود قرار گرفته است.
سایر میوه و سبزی فروشی‌های که در محدوده میوه شیرمحمدی واقع شده‌اند:

 • سوپر میوه سالار
  بلوار صابر یزدی، رفیعی
 • بازارچه میوه و سبزی باغ بهشت
  امام خمینی
 • بازارچه میوه
  امام خمینی، بین شهید شیر محمدی و امام خمینی 67
 • میوه فروشی دریای ویتامین
  (5.0)
  بلوار دهه فجر، شهید برزگری
 • بازارچه میوه یعقوبی
  (3.0)
  بلوار دهه فجر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شجاعی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی میوه شیرمحمدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد میوه شیرمحمدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه میوه شیرمحمدی ندارد.
  neshan logo