info
عکس ایستگاه اتوبوس پل مدیریت
category

ایستگاه اتوبوس پل مدیریت محله ونک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل مدیریت

ایستگاه اتوبوس پل مدیریت (ایستگاه اتوبوس) در محله ونک تهران و بزرگراه شهید چمران واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پل مدیریت، نوید سرویس، دهکده غذا، تهیه غذای ریحون و صافکاری مهدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل مدیریت تهران

ایستگاه اتوبوس پل مدیریت تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله ونک پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید چمران بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پل مدیریت تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس تاکس پارسا را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پل مدیریت تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل مدیریت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، سعادت آباد، بیستم غربی، بلوار فرهنگ
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، حق طلب غربی، حق طلب شرقی، بلوار فرهنگ، بین سما و عرفان
 • ایستگاه اتوبوس میدان شیخ بهائی
  میدان شیخ بهایی
 • ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
  بلوار شریفی، بین توحید چهارم و سعادت آباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل مدیریت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل مدیریت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل مدیریت ندارد.
  neshan logo