عکس خیابان سرهنگ سخایی
مشاهده در نقشه نشان
category

خیابان سرهنگ سخایی (محله فردوسی، تهران)

تقاطع
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، حافظ، سخایی، بین سی تیر و نعیمی

موقعیت خیابان سرهنگ سخایی در محله فردوسی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

خیابان سرهنگ سخایی (تقاطع) در محله فردوسی تهران و خیابان سخایی واقع شده است. این مکان یکی از هفت تقاطع در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سینا، موزه ملی ایران و پاساژ امجد و همچنین بیمارستان شرکت نفت، اداره کار و رفاه اجتماعی جنوب غرب تهران، هنرستان ماندگار صنعتی، پایگاه بیمارستان شرکت نفت و کلیسای انجیلی حضرت پطروس قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، حافظ، سخایی، بین سی تیر و نعیمی


سایر تقاطع‌های که در محدوده خیابان سرهنگ سخایی واقع شده‌اند:

 • جامی
  ولیعصر، نظام، ناظم
 • چهارراه حافظ
  پل حافظ
 • چهارراه عزیزخان
  حافظ، بین هور و جامی
 • چهارراه استانبول
  (5.0)
  فردوسی، بین جمهوری اسلامی و صمصام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خیابان سرهنگ سخایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  محمود سرهنگ سخایی تقاطع

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خیابان سرهنگ سخایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خیابان سرهنگ سخایی ندارد.
  neshan logo