info
عکس ایستگاه اتوبوس بازرگانان
category

ایستگاه اتوبوس بازرگانان محله قیام، تهران

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بازرگانان

ایستگاه اتوبوس بازرگانان (ایستگاه اتوبوس) در محله قیام تهران و بزرگراه محلاتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله قیام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بازرگانان و بازار علی و همچنین حسینیه انصار الحسین، مجتمع فرهنگی انصار، درمانگاه خیریه انصار، مجموعه ورزشی ادیب و بیمارستان سوم شعبان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازرگانان تهران

ایستگاه اتوبوس بازرگانان تهران در شهر تهران، محله قیام و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه محلاتی، بین مفتاح و ادیب الممالک واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بازرگانان تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان قیام قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بازرگانان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس علامه حلی
  ری، یزدی
 • ایستگاه اتوبوس میدان خراسان
  خاوران، 17 شهریور، بین جعفری و افشار
 • ایستگاه اتوبوس باغ فرید
  بزرگراه محلاتی، بعد از پل محلاتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بازرگانان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بازرگانان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بازرگانان ندارد.
  neshan logo