info
عکس ایستگاه اتوبوس آذربایجان
category

ایستگاه اتوبوس آذربایجان محله سلسبیل شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آذربایجان

ایستگاه اتوبوس آذربایجان (ایستگاه اتوبوس) در محله سلسبیل شمالی تهران و خیابان آذربایجان غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله سلسبیل شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهریار و نور و استیج دانیال و همچنین باشگاه فرهنگی ورزشی خوش، آتلیه و استودیو عکاسی خوشه، درمانگاه دندانپزشکی شبانه روزی بهراد، مسجد حضرت علی (ع) و الکتریکی مهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آذربایجان تهران

در شهر تهران، محله سلسبیل شمالی ، ایستگاه اتوبوس آذربایجان تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در نواب صفوی، آذربایجان غربی، بین تمدن و فرمانیه واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس آذربایجان تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو توحید قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی شبانه روزی واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آذربایجان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه دامپزشکی
  امام خمینی، جیحون، بین صیدگر و زارع زاده
 • ایستگاه اتوبوس میدان توحید
  توحید
 • ایستگاه اتوبوس جیحون
  یادگار امام، دامپزشکی، بین مجتبی و بابایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آذربایجان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آذربایجان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آذربایجان ندارد.
  neshan logo