info
عکس پیر کاردین
category

پیر کاردین محله ازگل، تهران

درباره‌ی پیر کاردین

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

پیر کاردین (فروشگاه لباس) در محله ازگل تهران و خیابان خروجی مجتمع الماس ایران واقع شده است. این فروشگاه یکی از یازده فروشگاه لباس در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری الماس ایران، کانتر حراست شرقی مجتمع الماس ایران، نان سحر، مجموعه فرهنگی شهید قرنی و شیرینی لاریسا قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پیر کاردین تهران

فروشگاه پیر کاردین تهران در شهر تهران، محله ازگل و قرار دارد. فروشگاه پیر کاردین تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله ازگل است. فراس الماس، سیسلی و یامامی فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه پیر کاردین تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پیر کاردین تهران را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شهرک شهید محلاتی جنوبی قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه پیر کاردین تهران ایستگاه مترو شهید محلاتی نیز قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه پیر کاردین تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه پیر کاردین تهران را با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mahmoud_e (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 24 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پیر کاردین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 24 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پیر کاردین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پیر کاردین ندارد.
location استان تهران، تهران، بابایی، نیروی زمینی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo