info
عکس بیمارستان امیر اعلمعکس بیمارستان امیر اعلم
category

بیمارستان امیر اعلم محله فردوسی، تهران

بیمارستان

درباره‌ی بیمارستان امیر اعلم

بیمارستان امیر اعلم (بیمارستان) در محله فردوسی تهران و خیابان تقوی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مرکز درمانی یکی از هشت بیمارستان در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کارخانه آرگو، موزه پمپ بنزین دروازه دولت و پاساژ مرجان و همچنین صنایع لوستر چشمه نور، خانه صادق هدایت، هواکش صنعتی الکتروپارس، موزه عروسک و فرهنگ و کافه قنادی مینیون قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز درمانی به ایستگاه مترو دروازه دولت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس بیمارستان امیر اعلم تهران

بیمارستان امیر اعلم تهران در شهر تهران محله فردوسی واقع شده است.اگر آدرس دقیق این بیمارستان را بخواهید، فردوسی، تقوی، نرسیده به سعدی است. شما می‌توانید برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر با تلفن بیمارستان امیر اعلم تهران (02166343352) تماس بگیرید. آدرس وب‌سایت این بیمارستان amiralam.tums.ac.ir است که اطلاعات دقیق‌تری در اختیار شما قرار می‌دهد.

بیمارستان امیر اعلم تهران یکی از مراکز درمانی معروف محله فردوسی است.این بیمارستان خدمات متنوعی در حوزه‌های مختلف پزشکی به بیماران ارائه می‌دهد. داروخانه دکتر پرگل وزیری ، داروخانه حاج علی و داروخانه دوامی داروخانه‌هایی هستند که در اطراف این بیمارستان قرار دارند.در اطراف بیمارستان امیر اعلم تهران، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های دیگری مانند بیمارستان بقیه الله الاعظم نیز قرار دارند.

چطور به بیمارستان امیر اعلم تهران برویم؟

شما می‌توانید از حمل‌ونقل عمومی برای رفتن به بیمارستان امیر اعلم تهران استفاده کنید. در نزدیکی این بیمارستان، ایستگاه اتوبوس ملت تخلیه قرار دارد. اگر خواستید از مترو برای رفتن به بیمارستان امیر اعلم تهران استفاده کنید، خوب است بدانید که ایستگاه مترو سعدی در نزدیکی این مکان قرار گرفته است. شما می‌توانید برای مسیریابی دقیق‌تر این بیمارستان از نقشه و مسیریاب نشان استفاده کنید. اپلیکیشن نشان شما را از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان هم باخبر می‌کند. اطلاعات دقیق این مکان هم روی نشان قابل مشاهده است و شما می‌توانید از مسیریابی پیاده، با اتوبوس یا مترو به این بیمارستان هم مطلع شوید.

در اینجا می‌توانید تصاویر مربوط به بیمارستان امیر اعلم تهران را مشاهده کنید. یادتان باشد اگر به این بیمارستان رفتید، حتماً در قسمت کامنت نظرتان راجع به آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد بیمارستان امیر اعلم

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  sahel_2004
  شنبه 04 اردیبهشت ماه 1400

  بیمارستان امیر اعلم بزرگترین بیمارستان گوش و حلق و بینی خاورمیانه و پزشکان خوبی مانند دکتر هادی صمیمی دارد.عالیه

  20
 • avatar
  تربچه
  چهارشنبه 24 دی ماه 1399

  مادرم رو برای شست و شوی گوش اش اوردیم بدون هیچ مشکلی انجام دادن و پزشکش خیلی باحال و خوش رو بود

  8
 • avatar
  قائنی
  دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  بیمارستان امیر اعلم، اصلا راضی نبودم سریع ویزیت میکنن به مریض احترام نمیزارن و الکی نسخه میدن و پیشنهاد نمیکنم و پزشکای خوب نداره

  6
 • avatar
  افخمی
  یکشنبه 26 اردیبهشت ماه 1400

  شلوغ و مجهز نیست. و دارای اورژانس شبانه روزیه. و در زمینه گوش و حلق و بینی تخصص دارن. به جای دکتر کاراموز معاینه میکنه

  6
 • avatar
  خاکستری
  جمعه 03 تیر ماه 1401

  متاسفانه باگوش دردخیلی شدیدمراجعه کردم به اورژانس بیمارستان درتاریخ۲تیر۱۴۰۱ ولی فقط دکترعمومی معاینه کردندوگفتندپرده گوشت پاره شده ولی وگفتندرزیدنت سال اولمون خانم وارسته وکیلی زارچ حاضرنشدندمعاینه کنندگفتندبریدبیرون مطب متاسفم برای مدیریت این بیمارستان

  4
 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 26 اسفند ماه 1401

  دکتر و داروساز محترمی داشت....ولی سوپروایزر افتضااااااااااح بداخلاقققق و بی ادب

  2
 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 21 آبان ماه 1400

  پرسنل بی ادب بد برخورد جوری که انگار بیمار و همراه بیمار بدهکارن کلا شیفت شب مجموعه ای از پرسنل خسته وبی حوصله بد برخورد

  2
 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 08 آبان ماه 1400

  سلام مختاری هستم به خداوند مهربان اگر جایی بود که پیگیری میکردند حتما از دست مدیر این بیمارستان به خاطر این بی نظمی و عدم برخورد مناسب پرسنل و بی تعهدی شکایت میکردم شاهد بودم چه برخوردهای زشتی کارمندانی با بیمارانی که جای پدرشون بود میکردند پدر خودم سرطان داشت گفتند برو نوبت عمل بهت زنگ می‌زنم اون هم سرطانی که در حال رشد بود ما جای دیگه عمل کردیم و بعد از ماهها هنوز زنگ نزدند بی نظمی و برخورد زشت بسیار بسیار زیاد حیف این همه موقوفه که مدیری ندارد البته پرسنل خوب هم حتما دارد ولی کمرنگ

  2
 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 06 آبان ماه 1402

  سلام ازگرگان جهت ای ارسی پی رفتم که خودپزشکان هیچ وقت بیماررومعاینه نمیکردن وکاراموزان ورزیدنتهارومیفرستادن وازنطرپرستارخدمه بسیارتوهین وبی احترامی میشدحتی گازاستریل نداشتن جهت شستشوی جای عمل که ازدستمال کاغذی استفاده می‌گردن نمی‌دانم چرامدیریت اصلانظارت نداشت سوپروایزر دیکه نکم خدادشمنتوگرفتارنکنه

  1
 • avatar
  hassan
  چهارشنبه 05 مرداد ماه 1401

  پزشکان و امکانات اتاق عمل فوق العاده خوب ، اما از جنبه پرستاری و رسیدگی به بیمار و تمیزی بیمارستان نمره قابل قبولی نداره .

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 12 فروردین ماه 1401

  تمام ویزیت ها توسط کارآموزان رزیدنت انجام میشه و متاسفانه هماهنگی لازم را با هم ندارند

  1
 • avatar
  mohadaseh
  سه شنبه 05 مهر ماه 1401

  مراجعه داشتم به درمانگاه کمی شلوغ هست اما توسط آقای دکتر صمیمی درمان شدم و راضی هستم

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 22 خرداد ماه 1403

  شلوغ ولی تخصصی گوش وبینی

 • avatar
  کاربر نشان
  چهارشنبه 23 اسفند ماه 1402

  داروخانه

 • avatar
  کاربر نشان
  چهارشنبه 18 بهمن ماه 1402

  چرا شماره تماس واسه پاسخگویی نداره؟ توی طرح ترافیک هم هست واسه یخ سوال ساده از شرق تهران رفتم اونجا آخرشم هیچی به هیچی فقط پاسکاری شدم.

 • avatar
  Dollar60.000
  چهارشنبه 11 بهمن ماه 1402

  از مرکز آموزش نمیشه توقع زیادی داشت بشدت شلوغه و نوبت گرفتن و انتظار زیادی داره اما متخصص هاش اکثر عملکردشان خوبه

 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 06 بهمن ماه 1402

  متخصیصن خوبیه ولی شلوغ و چون آموزشی کلی دانشجو انگولک میکن گوش ادمو زیاد هم ت. تمیز نبود

 • avatar
  دلساجون
  سه شنبه 19 دی ماه 1402

  رزیدنت ها بسیار بد ونابلدن ولی دکترهای خوبن

 • avatar
  از دیار چهاربره
  پنجشنبه 11 خرداد ماه 1402

  با سلام اگر بیماری دارید که عارضه. لب شکری دارد میتوانید با بیمه مبلغ ناچیزی در بیمارستان امیر اعلم جراحی کنید اگر هم ندارید حدود ۱تا ۱/۵ هذینه کنید.

 • avatar
  کاربر نشان
  چهارشنبه 25 مرداد ماه 1402

  اصلا دکتر نیستن ی مشت ادم بی سواد که میخوان کار یاد بگیرن

 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 15 دی ماه 1401

  سلام بيمارستان دولتی به این خوبی نداریم کمی معطلی داره ولی رفتار شایسته ای دارند

 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 24 خرداد ماه 1401

  دکتر فقط جناب اقای اردحالی


سایر بیمارستان‌های که در محدوده بیمارستان امیر اعلم واقع شده‌اند:

 • بیمارستان دادگستری
  (3.6)
  انقلاب اسلامی، پارس، بین ایزدیار و جهانگیر
 • بیمارستان 502 ارتش
  (4.7)
  مفتح جنوبی، طالقانی
 • بیمارستان پاسارگاد
  (3.9)
  شریعتی، صدیق
 • بیمارستان آراد
  (4.0)
  شریعتی، سمیه، بین تباتبایی و بهار
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط navid (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیمارستان امیر اعلم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بیمارستان امیر اعلم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیمارستان امیر اعلم ندارد.
  neshan logo