info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه رودکی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه رودکی محله سلسبیل جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه رودکی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه رودکی (ایستگاه اتوبوس) در محله سلسبیل جنوبی تهران و خیابان رودکی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله سلسبیل جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ماشین مدیک و همچنین دکتر سید سعید وزیری فوق تخصص طب نوزادی، پمپ بنزین ۲۳۸ (کمیل)، رستوران باغ گلستان، کلینک چشم و عینک مروارید رودکی و گیاهان دارویی حکیم قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو کمیل، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه رودکی تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه رودکی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله سلسبیل جنوبی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به امام خمینی، رودکی، بین کمیل و فولادی بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه رودکی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو کمیل نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. آژانس کالسکه زرین هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه رودکی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه رودکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه رودکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه رودکی ندارد.
location استان تهران، تهران، امام خمینی، رودکی، بین کمیل و فولادی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo