info
عکس خانه موزه هایده چنگیزیان
category

خانه موزه هایده چنگیزیان محله شیخ هادی، تهران

درباره‌ی خانه موزه هایده چنگیزیان

خانه موزه هایده چنگیزیان (موزه) در محله شیخ هادی تهران و خیابان اول واقع شده است. این مکان یکی از سه موزه در محله شیخ هادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نجمیه و مجتمع تجاری نگین امیر اکرم و همچنین موبایل فیکس، پخش پایونیر، پلی کلینیک حیدری، کافه دانته و پردیس تئاتر شهرزاد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو تئاتر شهر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر موزه‌ها که در محدوده خانه موزه هایده چنگیزیان واقع شده‌اند:

 • موزه هنرهای معاصر فلسطین
  (4.0)
  انقلاب اسلامی، برادران مظفر شمالی، بین بخشنده و بزرگمهر
 • موزه مردم شناسی ارامنه (موزه اسقف اعظم آرداک مانوکیان)
  (4.5)
  جمهوری اسلامی، مسعود سعد
 • موزه آبگینه و سفالینه های ایران (خانه قوام السلطنه)
  (4.6)
  جمهوری اسلامی، سی تیر، بین سیمی و مصری پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 20 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خانه موزه هایده چنگیزیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خانه موزه هایده چنگیزیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خانه موزه هایده چنگیزیان ندارد.
  neshan logo