info
عکس ایستگاه اتوبوس ولیعصر
category

ایستگاه اتوبوس ولیعصر محله آذربایجان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ولیعصر

ایستگاه اتوبوس ولیعصر (ایستگاه اتوبوس) در محله آذربایجان تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله آذربایجان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مدائن و پاساژ شانزلیزه و همچنین فروشگاه رفاه، رستوران ولیمه، آموزشگاه تعمیرات موبایل آناتل ( ابر جی اس ام )، مجتمع تجاری نگین امیر اکرم و ال سی وایکیکی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ولیعصر تهران

ایستگاه اتوبوس ولیعصر تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله آذربایجان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس ولیعصر، جمهوری اسلامی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ولیعصر تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو دانشگاه امام علی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس فخررازی واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ولیعصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حسن آباد
  حافظ
 • ایستگاه اتوبوس دوازده فروردین
  کارگر جنوبی، جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس سفارت
  حافظ، بین نوفل لوشاتو و غزالی
 • ایستگاه اتوبوس امام خمینی
  ولیعصر، بین تهرانیان و امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ولیعصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ولیعصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ولیعصر ندارد.
  neshan logo