info
عکس اگزوز سازی شهرام
category

اگزوز سازی شهرام محله جوادیه (زمانی)، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اگزوز سازی شهرام

اگزوز سازی شهرام (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله جوادیه (زمانی) تهران و خیابان نوری واقع شده است. این مکان یکی از بیست و نه تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه جوادیه و همچنین قنادی سروناز، فروشگاه افق کوروش، مسجد سادات، ایستگاه مترو جوادیه و بانک پاسارگاد شعبه جوادیه کد 351 قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو جوادیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده اگزوز سازی شهرام واقع شده‌اند:

 • جلوبندسازی
  دشت آزادگان، چهار متری نیام
 • جلوبندی سازی همدانی
  دشت آزادگان، بین امام یاری و چهار متری نیام
 • تعمیر گاه گل سرخ
  دشت آزادگان، امام یاری
 • تعمیرگاه موتور سیکلت
  بزرگراه شهید تندگویان، دارابی، بین چهار متری نیام و امام یاری
 • صافکاری مولایی
  پل جوادیه، دشت آزادگان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد۷۰ (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 19 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اگزوز سازی شهرام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 19 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اگزوز سازی شهرام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اگزوز سازی شهرام ندارد.
  neshan logo