info
عکس ایستگاه اتوبوس رودکی
category

ایستگاه اتوبوس رودکی محله سلسبیل جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رودکی

ایستگاه اتوبوس رودکی (ایستگاه اتوبوس) در محله سلسبیل جنوبی تهران و خیابان رودکی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله سلسبیل جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی ماه و ماشین مدیک و همچنین دکتر سید سعید وزیری فوق تخصص طب نوزادی، اتحادیه قالیشویان تهران، رستوران باغ گلستان، نان فانتزی رودکی و گالری رادیو البرز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو کمیل، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رودکی تهران

ایستگاه اتوبوس رودکی تهران در شهر تهران، محله سلسبیل جنوبی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی، رودکی، بین حمام خورشید و امینی قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس رودکی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو کمیل نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس کالسکه زرین قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس رودکی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رودکی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امام خمینی
  امام خمینی، باستان، بین جوانشیر و افسانه
 • ایستگاه اتوبوس خرمشهر
  بزرگراه نواب صفوی، کمیل، خرمشهر، بین نخعی و نوساز
 • ایستگاه اتوبوس اسکندری
  امام خمینی، بین فرخ و فرحی پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رودکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رودکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رودکی ندارد.
  neshan logo