info
عکس ایستگاه اتوبوس پادگان المهدی
category

ایستگاه اتوبوس پادگان المهدی محله ازگل، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پادگان المهدی

ایستگاه اتوبوس پادگان المهدی (ایستگاه اتوبوس) در محله ازگل تهران و خیابان نیروی زمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری الماس ایران، کانتر حراست شرقی مجتمع الماس ایران، نان سحر، شیرینی لاریسا و فروشگاه شهروند قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پادگان المهدی تهران

ایستگاه اتوبوس پادگان المهدی تهران در شهر تهران، محله ازگل و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در نیروی زمینی، نرسیده به مجتمع الماس ایران واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پادگان المهدی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس پرستو قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پادگان المهدی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پادگان المهدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهمانپذیر
  بابایی، نوبهار جنوبی، شعبانلو
 • ایستگاه اتوبوس میدان ازگل
  ارتش، هاشم ازگلی، بین آبشار و نسترن
 • ایستگاه اتوبوس میدان ازگل تخلیه
  ارتش، هاشم ازگلی، بین آبشار و نسترن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پادگان المهدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پادگان المهدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پادگان المهدی ندارد.
  neshan logo