info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا
category

ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا محله 15 خرداد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا

ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا (ایستگاه اتوبوس) در محله 15 خرداد یزد و خیابان آیت الله علاقه بند واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله 15 خرداد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مرتاض و شیرالات کیان و همچنین میدان شهدای محراب، ایران خودرو سید جعفر، یزد درب، رستوران باغ آب و آتش و پارچه مبلی مصطفی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا یزد

ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله رضوان پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در آیت الله علاقه بند قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه شهدا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نانوایی
  بلوار دانشجو، بین نجف آباد و زیرگذر زکریا
 • ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش فرزانگان
  بلوار آیت الله مدرس، بین سادات و امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس کوچه 15
  منابع طبیعی، خیابان کمیل، بین 17 و 9
 • ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر
  آیت الله علاقه بند، بین زیر گذر ابوذر و خیابان ژاندارمری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا ندارد.
  neshan logo