info
عکس ایستگاه اتوبوس کوی نصر میدان ولیعصر
category

ایستگاه اتوبوس کوی نصر میدان ولیعصر محله کوی نصر، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوی نصر میدان ولیعصر

ایستگاه اتوبوس کوی نصر میدان ولیعصر (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی نصر تهران و خیابان کوی نصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله کوی نصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری ستاره نصر و همچنین نانوایی بربری، پیتزا دهکده، فروشگاه یاران دریان، فست‌فود پاپیون و سوپر پروتئین علی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوی نصر میدان ولیعصر تهران

در شهر تهران، محله کوی نصر ، ایستگاه اتوبوس کوی نصر میدان ولیعصر تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه حکیم، کوی نصر، بین ولی زاده و سی و پنجم است. ایستگاه اتوبوس کوی نصر میدان ولیعصر تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهرک آزمایش است. آژانس سعید گیشا هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوی نصر میدان ولیعصر تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوی نصر میدان ولیعصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شیخ فضل الله
  مرزداران
 • ایستگاه اتوبوس مرزداران
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری
 • ایستگاه اتوبوس حکیم
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری
 • ایستگاه اتوبوس کوی نصر
  بزرگراه حکیم، کوی نصر، بین یوسفی و ایزدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوی نصر میدان ولیعصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوی نصر میدان ولیعصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوی نصر میدان ولیعصر ندارد.
  neshan logo