info
عکس مجموعه پوستردیواری ویوال
category

مجموعه پوستردیواری ویوال محله سرو، تهران

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجموعه پوستردیواری ویوال

مجموعه پوستردیواری ویوال (بازار و مرکز خرید) در محله سرو تهران و خیابان ده متری واقع شده است. این مجتمع یکی از هفت بازار و مرکز خرید در محله سرو تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید اریکه ایرانیان و همچنین آتلیه عکاسی سها، پارک بوستان، اجاره خودرو پرشین، شرکت اینتن و شیرینی سرای شاهنگ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو میدان کتاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده مجموعه پوستردیواری ویوال واقع شده‌اند:

 • پاساژ مادر
  بلوار دادمان، درختی، بین ثقفی و طائمه
 • پاساژ افق
  فرحزادی، مطهری
 • مرکز خرید مریم
  (5.0)
  فرحزادی، مطهری، بین شانزده متری یکم و بنفشه
 • بازار اعضا
  (2.0)
  فرحزادی، بهاران یکم، بین شکوفان دوم و شکوفان یکم
 • پاساژ مطهری
  (3.0)
  فرحزادی، ابراهیمی، ده متری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ماهینی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجموعه پوستردیواری ویوال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجموعه پوستردیواری ویوال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجموعه پوستردیواری ویوال ندارد.
  neshan logo