عکس مرکز خرید ماهان
این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.
category

مرکز خرید ماهان (محله شهرک فهمیده، کرج)

بازار و مرکز خرید
استان البرز کرج استان البرز، کرج

موقعیت مرکز خرید ماهان در محله شهرک فهمیده کرج را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در کرج را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

مرکز خرید ماهان (بازار و مرکز خرید) در محله شهرک فهمیده کرج و بلوار امامزاده حسن واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری میلاد و همچنین درمانگاه شبانه روزی کوروش، مرکز تخصصی پایش طب کار البرز، بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه مصباح کرج، کدچورگی و فروشگاه ایساکو دلیران قرار گرفته است.


سایر مراکز خرید که در محدوده مرکز خرید ماهان واقع شده‌اند:

 • نامجو
  (5.0)
  شهید صدوقی، نامجو
 • فتیر سنتی
  (4.0)
  فردوسی، بین دانش و ابوریحان
 • مجتمع تجاری میلاد
  بلوار امامزاده حسن، مصباح، بین کشوری و کرمانی نیا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سایه (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 01 شهریور ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز خرید ماهان کرج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز بازار مجتمع مال تجاری سنتر خرید پاساژ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 01 شهریور ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز خرید ماهان کرج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز خرید ماهان کرج ندارد.