info
عکس ایستگاه اتوبوس طالقانیعکس ایستگاه اتوبوس طالقانیعکس ایستگاه اتوبوس طالقانی
category

ایستگاه اتوبوس طالقانی محله ولیعصر، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس طالقانی

ایستگاه اتوبوس طالقانی (ایستگاه اتوبوس) در محله ولیعصر تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آپادانا، موزه شهدا و مجتمع تجاری ایرانشهر و همچنین داروخانه مرکزی هلال احمر، کافه رستوران نیکو، هتل اطلس، رستوران هتل مهرگان و شرکت بیمه آسیا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس طالقانی تهران

ایستگاه اتوبوس طالقانی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله ولیعصر پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس میرزای شیرازی، قرنی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس طالقانی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو طالقانی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید پیک موتوری توانا را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس طالقانی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده طالقانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شرکت نفت
  ولیعصر، طالقانی، بین بخت آور و بازرگانی
 • ایستگاه اتوبوس بهار
  مفتح جنوبی، طالقانی، بین زحل و طالبیان
 • ایستگاه اتوبوس سفارت
  حافظ، بین هلال احمر و شهریار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس طالقانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس طالقانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس طالقانی ندارد.
  neshan logo