عکس ایستگاه اتوبوس طالقانی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس طالقانی (محله ولیعصر، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، قرنی، بین درخشان و دهقانی

موقعیت ایستگاه اتوبوس طالقانی در محله ولیعصر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس طالقانی (ایستگاه اتوبوس) در محله ولیعصر تهران و خیابان قرنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آپادانا، موزه شهدا و مجتمع تجاری ایرانشهر و همچنین داروخانه مرکزی هلال احمر، هتل اطلس، رستوران هتل مهرگان، کافه بلین و شرکت بیمه آسیا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس طالقانی

ایستگاه اتوبوس طالقانی را می‌توانید در شهر تهران، محله ولیعصر خیابان قرنی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس قرنی، بین درخشان و دهقانی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس طالقانی محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو فردوسی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید پیک موتوری توانا را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس طالقانی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، قرنی، بین درخشان و دهقانی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده طالقانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شرکت نفت
  ولیعصر، طالقانی، بین بخت آور و بازرگانی
 • ایستگاه اتوبوس بهار
  مفتح جنوبی، طالقانی، بین زحل و طالبیان
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر خیابان معلم
  کریمخان زند، بین میدان ولیعصر و آفرین
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر
  کریمخان زند، بین میدان ولیعصر و آفرین
 • ایستگاه اتوبوس سفارت
  حافظ، بین هلال احمر و شهریار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس طالقانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس طالقانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس طالقانی ندارد.
  neshan logo