info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان خورشید
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان خورشید اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان خورشید

ایستگاه اتوبوس بیمارستان خورشید (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان استانداری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خورشید، حوض میدان نقش جهان، موزه هنرهای تزئینی (رکیب خانه) و مجتمع تجاری تفریحی عمارت گلدسته و همچنین اقامتگاه بومگردی چیلا، کافه رادیو، فیزیوتراپی ایرانیان، مسافرخانه مهرپویا و هتل کاربات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان خورشید اصفهان

در شهر اصفهان، محله نقش جهان ، ایستگاه اتوبوس بیمارستان خورشید اصفهان قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در استانداری، بین هشت بهشت و ژاله قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمارستان خورشید اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو انقلاب قرار گرفته است. تاکسی سرویس ستاره آسمان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بیمارستان خورشید اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان خورشید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جهان نما
  طالقانی، بین شهید ارفعی و شمس آبادی
 • ایستگاه اتوبوس ملک
  هشت بهشت غربی، بین ملک و 12
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر
  شمس آبادی، بین پزشکان و نواب
 • ایستگاه اتوبوس مسجد حکیم
  حکیم، بین شهید هاشمی و باغ قلندرها
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان خورشید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان خورشید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان خورشید ندارد.
  neshan logo