info
عکس ایستگاه اتوبوس فرحزادی
category

ایستگاه اتوبوس فرحزادی محله شهرک غرب، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرحزادی

ایستگاه اتوبوس فرحزادی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک غرب تهران و بلوار دادمان واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله شهرک غرب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آتیه و بازار اعضا و همچنین مشاور املاک مثلث ، مطب دکتر مهدی مشفق متخصص مغز و اعصاب، کافه Shimbar ، کلینیک دندانپزشکی دکتر علیرضا بغدادی و کانون زبان ایران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو دادمان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرحزادی تهران

ایستگاه اتوبوس فرحزادی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک غرب پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دادمان، بین فرحزادی و حسن سیف قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فرحزادی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو دادمان قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سعادت آباد فرودگاه امام و شهرستان قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فرحزادی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرحزادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شفق
  بلوار دادمان، بین رامشه و مهرداد
 • ایستگاه اتوبوس درختی
  بلوار دادمان، بین درختی و بردخوئی
 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  بلوار دادمان، استاد شجریان شمالی، بین هفدهم و نوزدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرحزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرحزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرحزادی ندارد.
  neshan logo