عکس ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه
مشاهده در نقشه نشان
این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.
category

ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه (محله آبشاهی، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلوار امام جعفر صادق، 19

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه در محله آبشاهی یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه (ایستگاه اتوبوس) در محله آبشاهی یزد و کوچه 19 واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هشت ایستگاه اتوبوس در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی مادر و یزد سرام و همچنین پلیس - 10، درمانگاه تخصصی بیمارستان مادر، فست فود و فلافلی مامان جون، هایپر سامان و شرکت بهساز سیستم یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه

ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله آبشاهی کوچه 19 قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امام جعفر صادق، 19 واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 21 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 21 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه ندارد.
neshan logo