عکس ایستگاه اتوبوس نیایش
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس نیایش (محله جردن - پارک ملت، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، بین بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی و رحیمی

موقعیت ایستگاه اتوبوس نیایش در محله جردن - پارک ملت تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس نیایش (ایستگاه اتوبوس) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نور و همچنین شرکت حقوقی فکر برتر، داروخانه نور، گوهربین، پارکینگ خصوصی نیایش و کلینیک دامپزشکی دکتر افروز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نیایش

ایستگاه اتوبوس نیایش یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله جردن - پارک ملت خیابان ولیعصر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در ولیعصر، بین بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی و رحیمی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس نیایش محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین تاکسی سرویس دبیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس نیایش و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولیعصر، بین بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی و رحیمی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نیایش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میرداماد
  بلوار میرداماد
 • ایستگاه اتوبوس پایتخت
  بلوار میرداماد، بین ولیعصر و دفینه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نیایش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نیایش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نیایش ندارد.
  neshan logo