info
عکس ایستگاه اتوبوس نیایش
category

ایستگاه اتوبوس نیایش محله جردن - پارک ملت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نیایش

ایستگاه اتوبوس نیایش (ایستگاه اتوبوس) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان قلب و عروق شهید رجایی و همچنین شرکت حقوقی فکر برتر، بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نور، داروخانه نور، پارکینگ خصوصی نیایش و گوهربین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نیایش تهران

ایستگاه اتوبوس نیایش تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله جردن - پارک ملت قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در ولیعصر، نرسیده به رحیمی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس نیایش تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین تاکسی سرویس دبیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس نیایش تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نیایش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میرداماد
  ولیعصر، بین دامن افشار و بلوار میرداماد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نیایش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نیایش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نیایش ندارد.
  neshan logo