info
عکس بانک شهر
category

بانک شهر محله محله نیایش، یزد

بانک

درباره‌ی بانک شهر

بانک شهر (بانک) در محله محله نیایش یزد و خیابان آیت الله کاشانی واقع شده است. این مکان یکی از پانزده بانک در محله محله نیایش یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر مجیبیان و مجتمع شهاب و همچنین پمپ بنزین شرکتی، کاشانی، نمایندگی ایران خودرو امیری کد 4017، سیسمونی خورشید کوچولو ، مسجد المهدی عج و ساندویچ موج انفجار قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک شهر یزد

بانک شهر یزد در شهر یزد، محله محله نیایش قرار گرفته است. بانک شهر یزد از بانک‌های خوب محله محله نیایش است. بانک‌های دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند، بانک سپه چمران، بانک صادرات و بانک قوامین شهید چمران یزد هستند. این بانک از طریق خودپرداز هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک شهر یزد برویم؟

شما می‌توانید از طریق وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد، ایستگاه اتوبوسی است که در نزدیکی بانک شهر یزد قرار دارد.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید از بهترین مسیر به این بانک بروید. علاوه بر این، مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. مواردی چون آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که نشان در اختیار شما می‌گذارد. اگر برای انجام کاری به بانک شهر یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

شما در ادامه می‌توانید اطلاعات دقیق بانک شهر یزد را ببینید. همچنین سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را در ادامه می‌بینید.
نظرات کاربران در مورد بانک شهر

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ara9906
  یکشنبه 19 فروردین ماه 1403

  شعبه بانک شهر به همراه ATM

  1

سایر بانک‌های که در محدوده بانک شهر واقع شده‌اند:

 • بانک سپه چمران
  چمران، یاس
 • بانک صادرات
  چمران، یاس
 • بانک قوامین شهید چمران یزد
  چمران، نرسیده به رهبر
 • بانک رفاه کارگران
  چمران، بین آفتاب و خیراللهی
 • بانک سپه
  چمران، ابتدای چمران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ara9906 (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 09 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک شهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 09 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک شهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک شهر ندارد.
  neshan logo