info
عکس ایستگاه مترو جابر
category

ایستگاه مترو جابر اصفهان

درباره‌ی ایستگاه مترو جابر

ایستگاه مترو جابر (ایستگاه مترو) در اصفهان و خیابان شهید شهبازی شمالی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سالن ورزشی شهید مجید آقاخانی، کافی نت گیگانت ، تریا گردو، پیرایش نوین و ورودی ایستگاه مترو جابر انصاری قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو جابر

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    Hosein
    شنبه 21 مرداد ماه 1402

    متروی خوبیه خونکه توش مدرن هست


سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده جابر واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو جابر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو جابر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو جابر ندارد.
neshan logo