info
عکس مجتمع تجاری شهاب
category

مجتمع تجاری شهاب محله آرژانتین - ساعی، تهران

بازار و مرکز خرید
3.3
3 رای

درباره‌ی مجتمع تجاری شهاب

مجتمع تجاری شهاب (بازار و مرکز خرید) در محله آرژانتین - ساعی تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این مجتمع یکی از شش بازار و مرکز خرید در محله آرژانتین - ساعی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان محب کوثر و همچنین رستوران نایب ساعی، هتل سیمرغ تهران، پمپ بنزین ساعی 153، کباب سرای منصور و کارگزاری مهرآفرین قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده مجتمع تجاری شهاب واقع شده‌اند:

 • آرتان تجارت ایرانیان
  خالد اسلامبولی (وزرا)، سی و یکم، کامبیز
 • مرکز خرید آوا استار
  بهشتی، قائم مقام فراهانی، احمد بورقانی (هشتم)
 • پاساژ پرشیا
  بزرگراه شهید گمنام، 10/1، بیستون
 • مرکز خرید فرهنگ
  (5.0)
  اسدآبادی، سی و هشتم
 • مرکز خرید ستاره
  (4.0)
  خالد اسلامبولی (وزرا)، بین یکم و سوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع تجاری شهاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع تجاری شهاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع تجاری شهاب ندارد.
  neshan logo