info
عکس پارک تفریحی شهید مهتدی
category

پارک تفریحی شهید مهتدی

درباره‌ی پارک تفریحی شهید مهتدی

پارک تفریحی شهید مهتدی (پارک) در استان تهران، شهرستان تهران و بزرگراه شهید دوران واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجموعه تالارهای دوکوهه (شرق) و شهرک شهید مهتدی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان پارک تفریحی شهید مهتدی

این پارک در آدرس دقیق استان تهران، بزرگراه شهید دوران قرار دارد.

چطور به بوستان پارک تفریحی شهید مهتدی برویم؟

خوب است برای رفتن به این پارک از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید و در کاهش آلودگی هوا موثر باشید. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این پارک به شما کمک می‌کند. شما می‌توانید اطلاعات خوب دیگری را هم در نقشه نشان ببینید. مثلاً اطلاعاتی مثل لوکیشن دقیق بوستان پارک تفریحی شهید مهتدی روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این مکان روی نشان قابل مشاهده است.

در اینجا تصاویر این پارک را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. ما در اینجا آدرس دقیق و ایستگاه‌های نزدیک به بوستان پارک تفریحی شهید مهتدی را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم تا راحت‌تر این مکان را پیدا کنید. فراموش نکنید اگر به این پارک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
سایر پارک‌های که در محدوده پارک تفریحی شهید مهتدی واقع شده‌اند:

 • پارک خاقانی
  بزرگراه باقری، خاقانی، نرسیده به فرخی
 • پارک رودابه
  بزرگراه یاسینی، بزرگراه باقری
 • پارک آوند
  بزرگراه یاسینی، بزرگراه باقری
 • پارک سبحان
  بزرگراه یاسینی، بزرگراه باقری
 • پارک زیتون
  بزرگراه باقری، غزالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط صالح (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک تفریحی شهید مهتدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک تفریحی شهید مهتدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک تفریحی شهید مهتدی ندارد.
  neshan logo