info
عکس ایستگاه اتوبوس رحیمی
category

ایستگاه اتوبوس رحیمی محله افسریه شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رحیمی

ایستگاه اتوبوس رحیمی (ایستگاه اتوبوس) در محله افسریه شمالی تهران و بزرگراه بسیج واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله افسریه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان پدر، خانه داماد آرت، انبار ذغال صادقیان، فروشگاه موبایل آل الکترونیک و تره بار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رحیمی تهران

ایستگاه اتوبوس رحیمی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله افسریه شمالی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بسیج، بین هوشمند کریمی و مصطفی صادقی قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس رحیمی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو بسیج است. همچنین آژانس متین تک را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس رحیمی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رحیمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس زمزم
  بلوار نبرد جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس ثبت احوال
  بلوار نبرد جنوبی، بین بنفشه 1 و 2
 • ایستگاه اتوبوس سوم افسریه
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری دوم و 15 متری سوم
 • ایستگاه اتوبوس پانزده متری سوم
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری دوم و 15 متری سوم
 • ایستگاه اتوبوس وحدت
  بلوار ابوذر، بعد از حبیب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رحیمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رحیمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رحیمی ندارد.
  neshan logo