info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان افشار
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان افشار محله امیر آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان افشار

ایستگاه اتوبوس بیمارستان افشار (ایستگاه اتوبوس) در محله امیر آباد یزد و بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله امیر آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قلب افشار و مرکز خرید تندیس و همچنین داروخانه شبانه روزی ابن سینا، کلینیک افشار یزد، رستوران باغ شانار، شرکت آینده گستر و فروشگاه قفل و کلید ناصر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان افشار یزد

در شهر یزد، محله امیر آباد ، ایستگاه اتوبوس بیمارستان افشار یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جمهوری اسلامی، بین تونل شهید پاکنژاد و جهاد قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان افشار یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی بیسیم 1833 و 1824 میهن هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بیمارستان افشار یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان افشار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد رقیه
  بلوار محمدکاظم طباطبایی یزدی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه فنی
  بلوار محمدکاظم طباطبایی یزدی، بین یزدی 42 و بلوار کارگر
 • ایستگاه اتوبوس باباطاهر
  بلوار رضا پاکنژاد، بین بیست و دو متری دانش و یزدباف
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان افشار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان افشار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان افشار ندارد.
  neshan logo