عکس فرووشگاه فدک
category

فرووشگاه فدک (تهران)

بازار و مرکز خرید
استان تهران تهران استان تهران، تهران، آزادگان، باقری، بنی هاشم

موقعیت فرووشگاه فدک تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

فرووشگاه فدک (بازار و مرکز خرید) در تهران و خیابان بنی هاشم واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان نرگس، مسجد حجر بن عدی (ع)، اتوسرویس پارس، نمایندگی موتور سیکلت ایران دوچرخ و پوشاک مردانه کمال قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، آزادگان، باقری، بنی هاشم

تلفن تماس: 02166807221


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط افتخار (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فرووشگاه فدک تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مرکز بازار مجتمع مال تجاری سنتر خرید پاساژ

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فرووشگاه فدک تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فرووشگاه فدک تهران ندارد.