info
عکس ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد
category

ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد محله سوانح سوختگی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد (ایستگاه اتوبوس) در محله سوانح سوختگی یزد و خیابان کنارگذر غربی مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله سوانح سوختگی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ خاتم و همچنین پارک شهدای کوچه بیوک، کافه تورین، رستوران و فست فود گل سرخ شعبه۲، نی نی سنتر و پست بانک شعبه مطهری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد است که در محله غدیر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مطهری، غربی مطهری، بین 42 و 12 متری حجرت قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی بیسیم 1833 و 1824 میهن واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد ندارد.
location استان یزد، یزد، بلوار مطهری، غربی مطهری، بین 42 و 12 متری حجرت
ثبت نظر و تصویر
neshan logo