info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد عسگریین
category

ایستگاه اتوبوس مسجد عسگریین محله عطار نیشابوری، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد عسگریین

ایستگاه اتوبوس مسجد عسگریین (ایستگاه اتوبوس) در محله عطار نیشابوری اصفهان و خیابان شیخ طوسی غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله عطار نیشابوری اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه صحت، قرض الحسنه انصار المهدی، عکاسی هدف، آجیل و خشکبار امیر و مسجد قبا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد عسگریین اصفهان

ایستگاه اتوبوس مسجد عسگریین اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله عطار نیشابوری قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شیخ طوسی غربی، بین شهید حسن حلاجی قهی و خادمی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد عسگریین اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد عسگریین اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد عسگریین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عسگریه
  عسگریه، دشتستان
 • ایستگاه اتوبوس پل آزادگان
  عطار نیشابوری، پروین اعتصامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد عسگریین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد عسگریین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد عسگریین ندارد.
  neshan logo