info
عکس کلینیک دندانپزشکی سیرنا (صفارهرندی)
category

کلینیک دندانپزشکی سیرنا (صفارهرندی) محله عباس آباد - اندیشه، تهران

درباره‌ی کلینیک دندانپزشکی سیرنا (صفارهرندی)

کلینیک دندانپزشکی سیرنا (صفارهرندی) (درمانگاه) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان شهید خان‌گنجه‌ای واقع شده است. این مرکز درمانی یکی از نه درمانگاه در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بام قصر و فوژان تل و همچنین ورودی مترو ایستگاه شهید قدوسی، طباخی قصر، ستاد مشترک ارتش (چهارراه قصر)، شرکت خدمات مسافرتی آرشین پرواز و دیزی سرای قصر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز درمانی به ایستگاه مترو شهید قدوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر درمانگاه‌های که در محدوده کلینیک دندانپزشکی سیرنا (صفارهرندی) واقع شده‌اند:

 • دندانپزشکی پورزندیان
  (5.0)
  سهروردی شمالی، تقوی
 • کلینیک پیروز
  (3.0)
  بهشتی، عباس میرزا، بین میرزایی زینالی و اندیشه چهارم
 • درمانگاه همای رحمت
  (4.2)
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، قدوسی
 • درمانگاه شبانه روزی دکتر حمیدیه
  (4.6)
  شریعتی، محبی
 • مرکز جراحی سهند
  (3.7)
  بهشتی، سهند، بین کوروش و شهرتاش
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ebadi (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 20 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلینیک دندانپزشکی سیرنا (صفارهرندی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 20 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کلینیک دندانپزشکی سیرنا (صفارهرندی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلینیک دندانپزشکی سیرنا (صفارهرندی) ندارد.
  neshan logo