info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر
category

ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر محله شهرک صدرا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر

ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک صدرا تهران و بلوار علیمرادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک صدرا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی روپس لند و بازار طلای طوبی و همچنین رونیکا پالاس کوهک(در حال ساخت)، پارکینگ صدرا، مسیر ویژه دوچرخه، ایستگاه اتوبوس خاتم الانبیا و قرارگاه فنی مهندسی حضرت خاتم الانبیاء (ص) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر تهران، شهر تهران، محله شهرک صدرا است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار علیمرادی، بین نسیم بیستم و امام رضا است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی طوبی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک کوثر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آفتاب
  بلوار علی دایی
 • ایستگاه اتوبوس بانک صادرات
  بلوار علیمرادی، بین طلوع دوم و سحر
 • ایستگاه اتوبوس مجموعه ورزشی امام رضا
  نسیم شانزدهم غربی
 • ایستگاه اتوبوس فاوا
  نسیم شانزدهم غربی، بین بیست متری راهور و امام رضا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر ندارد.
  neshan logo