info
عکس فرماندهی راهنمایی و رانندگی استان مرکزی
category

فرماندهی راهنمایی و رانندگی استان مرکزی محله شهرک فاطمیه، اراک

پلیس راهنمایی و رانندگی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فرماندهی راهنمایی و رانندگی استان مرکزی

فرماندهی راهنمایی و رانندگی استان مرکزی (پلیس راهنمایی و رانندگی) در محله شهرک فاطمیه اراک و خیابان توسعه ۱ واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مرکز یکی از سه پلیس راهنمایی و رانندگی در محله شهرک فاطمیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع رفاهی یاس، کافه تنهایی، کارخانه ابتکار آلومینیوم، لوله اراک و شرکت پلاست گستر گلپایگان قرار گرفته است.ایستگاه‌های نزدیک به فرماندهی راهنمایی و رانندگی استان مرکزی


سایر مراکز پلیس راهنمایی و رانندگی که در محدوده فرماندهی راهنمایی و رانندگی استان مرکزی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پلنگ (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 28 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فرماندهی راهنمایی و رانندگی استان مرکزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 28 فروردین ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فرماندهی راهنمایی و رانندگی استان مرکزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فرماندهی راهنمایی و رانندگی استان مرکزی ندارد.
neshan logo