info
عکس ایستگاه اتوبوس فارابی
category

ایستگاه اتوبوس فارابی محله چهارصد دستگاه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فارابی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس فارابی (ایستگاه اتوبوس) در محله چهارصد دستگاه تهران و خیابان کنارگذر پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله چهارصد دستگاه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی المنتال، خانه و موزه استاد معین و استاد امیر جاهد و پاساژ آریا و همچنین اپتیک آسمان، پلیس + 10، دنیای کودک، باشگاه ورزشی آدینا بانوان و درمانگاه فرهنگیان منطقه ۱۴ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ابن سینا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فارابی تهران

در شهر تهران، محله چهارصد دستگاه ، ایستگاه اتوبوس فارابی تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در پیروزی، بین بسطامی و اشارات واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس فارابی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو ابن سینا نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سفیر واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فارابی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فارابی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فارابی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فارابی ندارد.
location استان تهران، تهران، پیروزی، بین بسطامی و اشارات
ثبت نظر و تصویر
neshan logo