عکس ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا (محله پل نواب، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، شهید صدوقی شمالی، بین سوم و چهل پنج

موقعیت ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا در محله پل نواب یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا (ایستگاه اتوبوس) در محله پل نواب یزد و خیابان شهید صدوقی شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله پل نواب یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه کتاب ملک، مرکز حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس و بسیج سپاه الغدیر استان یزد، فروشگاه اعرابی، کامپیوتر ساینا و سازگار استوک - کامپیوتر سازگار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا

آدرس ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا، شهر یزد، محله پل نواب خیابان شهید صدوقی شمالی است. این ایستگاه اتوبوس در شهید صدوقی شمالی، بین سوم و چهل پنج واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی تلفنی سینا سیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، شهید صدوقی شمالی، بین سوم و چهل پنج


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جامعه نابینا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مرکزی
  طالقانی، بین سوم و شهید فتوحی
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  پاکنژاد، بین هجدهم و کوثر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا ندارد.
  neshan logo