info
عکس ایستگاه اتوبوس پردیس
category

ایستگاه اتوبوس پردیس (محله ابوذر، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پردیس

ایستگاه اتوبوس پردیس (ایستگاه اتوبوس) در محله ابوذر تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله ابوذر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی میعاد، بیمارستان پیامبران و مرکز خرید پردیس زندگی و همچنین پردیس سینمایی زندگی، برگر 1358، فروشگاه رفاه، بوستان میعاد و کرپ کافه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پردیس تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پردیس تهران است که در محله ابوذر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه حکیم، بلوار اباذر واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پردیس تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید اشرفی اصفهانی قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس احسان قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پردیس تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پردیس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باصفا
  بلوار آیت الله کاشانی
 • ایستگاه اتوبوس ناهید
  مرزداران، بین اشرفی اصفهانی و رضایی نژاد
 • ایستگاه اتوبوس بهنام
  بلوار آیت الله کاشانی، بین دانشفر و علیرضا الهی
 • ایستگاه اتوبوس نیلوفر
  بزرگراه ستاری، خجسته پور، بین نیلوفر و سباء
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه مختاری
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، مختاری، قانع، بین حصارکی و خجسته پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پردیس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پردیس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پردیس ندارد.
  neshan logo