info
عکس موزه هنرهای معاصر فلسطینعکس موزه هنرهای معاصر فلسطین
category

موزه هنرهای معاصر فلسطین محله دانشگاه تهران، تهران

موزه

درباره‌ی موزه هنرهای معاصر فلسطین

موزه هنرهای معاصر فلسطین (موزه) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان برادران مظفر شمالی واقع شده است. این مکان یکی از چهار موزه در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید مصطفی خمینی و بازار کامپیوتر رضا و همچنین سینما فلسطین، خانه سخت افزار، کافه کلانا، بینا اپتیک و دانشگاه هنر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو تئاترشهر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد موزه هنرهای معاصر فلسطین

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  آریا
  دوشنبه 18 مهر ماه 1401

  جالب بود👍


سایر موزه‌ها که در محدوده موزه هنرهای معاصر فلسطین واقع شده‌اند:

 • موزه تصاویر معاصر
  (1.0)
  بلوار کشاورز، وصال شیرازی، مریم
 • موزه جانور شناسی
  (4.0)
  بلوار کشاورز، قدس، بین طالقانی و بهنام
 • موزه خیمه شب بازی
  (4.2)
  بلوار کشاورز، وصال شیرازی، دکتر اسلامی ندوشن
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موزه هنرهای معاصر فلسطین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موزه هنرهای معاصر فلسطین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موزه هنرهای معاصر فلسطین ندارد.
  neshan logo