info
عکس فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
category

فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان محله مجیدآباد - استقلال، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان

فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله مجیدآباد - استقلال تهران و خیابان چهارم شرقی واقع شده است. این فروشگاه یکی از نه فروشگاه زنجیره‌ای در محله مجیدآباد - استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شفا بخش و بازارچه شهرک فرهنگیان و همچنین شیرینی پارمیدا، رستوران دلتا، خدمات برق اتومبیل امامی، لوازم یدکی پرشین ( مهرابی ) و بانک مسکن قرار گرفته است.

درباره فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان تهران

فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان تهران در شهر تهران، محله مجیدآباد - استقلال و قرار دارد. فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله مجیدآباد - استقلال به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند فروشگاه زنجیره‌ای سورنا، فروشگاه اشانتیون و فروشگاه های زنجیره ای یاران دریان در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان واقع شده‌اند:

 • فروشگاه زنجیره‌ای سورنا
  بلوار شاهد، خدابنده، بین مظفری و شهید خیری
 • فروشگاه اشانتیون
  بلوار سید علی روته، بوستان ششم شرقی، بوستان مرکزی
 • فروشگاه های زنجیره ای یاران دریان
  بلوار سید علی روته، جلینی، بهشتی، بین دویست و بیست و هشتم و دویست و بیست و ششم
 • شیرین عسل
  (5.0)
  زین الدین، توحید، بین ششم و پنجم
 • فروشگاه کوروش
  (4.0)
  بلوار سید علی روته، بین بوستان ششم و مسعود خانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان ندارد.
  neshan logo