info
عکس ایستگاه اتوبوس امانیه
category

ایستگاه اتوبوس امانیه محله جردن - پارک ملت، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امانیه

ایستگاه اتوبوس امانیه (ایستگاه اتوبوس) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ ایران و همچنین رستوران ته دیگ، سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، کارگزاری تأمین سرمایه نوین، کانون ایران نوین و خدمات مسافرتی و جهانگردی سالیان سفر امین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امانیه تهران

ایستگاه اتوبوس امانیه تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله جردن - پارک ملت قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در ولیعصر، بین شادی و مهناز قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس امانیه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی اژانس تاکسی سرویس جام جم واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس امانیه تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امانیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سوپر جردن
  نلسون ماندلا (جردن)، بین گل آذین و گل افشان
 • ایستگاه اتوبوس پارک ملت
  ولیعصر، بین انصاری و سلطانی
 • ایستگاه اتوبوس آفریقا
  بزرگراه مدرس
 • ایستگاه اتوبوس محمودیه
  ولیعصر، بین بهروز و رزاق زاده
 • ایستگاه اتوبوس انتهای آفریقا
  نلسون ماندلا (جردن)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امانیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امانیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امانیه ندارد.
  neshan logo