info
عکس ایستگاه اتوبوس امانیه
category

ایستگاه اتوبوس امانیه (محله جردن - پارک ملت، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امانیه

موقعیت ایستگاه اتوبوس امانیه در محله جردن - پارک ملت تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس امانیه (ایستگاه اتوبوس) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه خیریه ریحانه النبی تلاش و همچنین رستوران ته دیگ، سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، خدمات مسافرتی و جهانگردی سالیان سفر امین، کانون ایران نوین و آموزشگاه زبان آریانپور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امانیه

ایستگاه اتوبوس امانیه یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله جردن - پارک ملت خیابان ولیعصر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در ولیعصر، بین شادی و مهناز قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس امانیه محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی برون شهری مسرور واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس امانیه، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امانیه واقع شده‌اند:

  • ایستگاه اتوبوس سوپر جردن
    نلسون ماندلا (جردن)، بین گل آذین و گل افشان
  • ایستگاه اتوبوس پارک ملت
    ولیعصر، بین انصاری و سلطانی
  • ایستگاه اتوبوس آفریقا
    بزرگراه مدرس
  • ایستگاه اتوبوس محمودیه
    ولیعصر، بین بهروز و رزاق زاده
  • ایستگاه اتوبوس انتهای آفریقا
    نلسون ماندلا (جردن)، بعد از مروارید
  • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امانیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

    حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

    آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
    کاربر گرامی،
    اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امانیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امانیه ندارد.
    neshan logo