info
عکس پایگاه مرکز سلامت شقایق
category

پایگاه مرکز سلامت شقایق محله جنت آباد، تهران

مرکز واکسیناسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پایگاه مرکز سلامت شقایق

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

پایگاه مرکز سلامت شقایق (مرکز واکسیناسیون) در محله جنت آباد تهران و بزرگراه شهید همت، جنت آباد مرکزی، عسگری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید اکسین و همچنین نانوایی لواش، سوپر مارکت دنیز، فروشگاه میلاد، موبایل امیر و تعمیرات پکیج بیات قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علیرضا (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 01 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه مرکز سلامت شقایق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 01 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه مرکز سلامت شقایق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه مرکز سلامت شقایق ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت، جنت آباد مرکزی، عسگری
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری پایگاه مرکز سلامت شقایق

شنبه 08:00 تا 14:30
یک‌شنبه 08:00 تا 14:30
دوشنبه 08:00 تا 14:30
سه‌شنبه 08:00 تا 14:30
چهارشنبه 08:00 تا 14:30
پنج‌شنبه 08:00 تا 14:30
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo