info
عکس ایستگاه اتوبوس سی متری اول
category

ایستگاه اتوبوس سی متری اول محله اوقاف، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سی متری اول

ایستگاه اتوبوس سی متری اول (ایستگاه اتوبوس) در محله اوقاف تهران و خیابان تکاوران واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله اوقاف تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مبل دلاوران و همچنین مجموعه تالار پذیرایی عطر سیب، شیرینی فرخنده، فست فود کندوک، دبیرستان دخترانه امام محمد باقر و فروشگاه سناتور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سی متری اول تهران

ایستگاه اتوبوس سی متری اول تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله اوقاف قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در هنگام، تکاوران، بین دانش کهن و شهید دلواری قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سی متری اول تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی نگین سبز واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سی متری اول تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سی متری اول واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس الغدیر
  هنگام، دلاوران، نرسیده به میدان الغدیر
 • ایستگاه اتوبوس شمیران نو
  هنگام، نعمت زاده، غفاری، بین میدان ابوذر و گلها
 • ایستگاه اتوبوس اول شمیران نو
  هنگام، وارباز، بین بنفشه و کامکار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سی متری اول اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سی متری اول در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سی متری اول ندارد.
  neshan logo